Tipi Soğutma Servis Hizmetleri...

  Isıtmanın  ve  soğutmanın  konfor  olarak  başlayıp, günümüzde  ihtiyaç haline  dönüşüp halen  bu  pazarda  bir  boşluğunun  doldurulamayıp  gün  geçtikçede  daha  avantajlı  daha  lüks  bir  konfora  sahip  cihazların  hızla  üretilip, piyasalarda  bunlar  üzerinde  seminerlere katılan, bilgi ve becerilerini  meslektaşlarıyla  paylaşan ve her konuda  müşterilerine yardımcı  olmaktan  gurur duyan bir firmayız.Zaten bu yüzden  30 yıldır çaldığımız her kapıda  gururla karşılanmışızdır.

      Firmamız her türlü  Merkezi Soğutma Sistemleriniz bakım ve onarımlarını yada yedek parça teminlerini yerinde yada merkezimizde hizmet vermektedir.Tüm sistemlerin çalışır hale gelmesi müşteri memnuniyetini esas alan tecrübeli çalışanlarımız disiplini ve titiz çalışma anlayışı ile yapılmaktadır.

      Öncelikle bizim için müşteriden öte  cihazların tamir ve bakımları  daha önemlidir.Cihazların önce bizim yani tecrübeye sahip  çalışanlarımızın yapmış olduğu  işlerin takibinde içimize sinmeyen  ve tatmin olmadığımız sistemlerde  hiç üşenmeden  ve çekinmeden silbaştan  yapmış olduğumuz  çalışmalarımız vardır.işte bu yüzden güvenilir eller ve kaliteli hizmet için

BİZ  İŞİMİZİ  , İŞİMİZ BİZİ TAKİP EDER.

Birlikte yapacağımız çalışmalar için şimdiden teşekkür eder, işlerinizde başarılar dileriz.

Hizmetlerimiz olarak

        Periyodik bakımlar;       

İmal edilmiş soğutma grupları tesise montajından sonra belli periyodik bakım aralıklarıyla kontrol ve bakımlarının yapılması performans, verimlilik ve uzun yıllar çalışabilmesi için gereklidir.

Firmamız soğutma gruplarının istenilen performansta çalışabilmesi için teknik servis elemanları ile teknik ekipmana sahip donanımlı araçları  ile tesislerde gerekli hizmeti sunmaktadır.

Soğutma gruplarının yapılan bakımlarla uzun yıllar sorunsuz bir hizmetin devamlılığı sağlanır. Peryodik bakımlar aylık,3 aylık, sezonluk ve yıllık olarak yapılabilmektedir.

Avrupa birliğinin almış olduğu tebliğler gereği firmamız gerekli sertifika işlemlerini ve gerekli ekipmanlarını sağlayarak tesislerde bulunan soğutma guruplarının  gazlarının tekrar geri kazanımı ve  verimli ömrü devam etmekte olan soğutma guruplarının  uygun gazlarla yenilenmesi  ve sistemin uygun performansta çalışmasını sağlamak için gerekli çalışmaları yapmaktayız. 

Chiller gurupları imalat ve onarımları 

Merkezi klima sistemleri 

Aparey ve fan coiller bakım,onarım ve montajları 

Kompresör revizyonları 

Kondanser  bakımları 

Chiller asit testleri 

Chiller gaz değişimleri 

Pano tipi klima imalatı

Pano tipi klima bakımları

Her türlü yedek parça temini

Soğutma gazları

Soğutma gurupları

Bakır boru ve sistemleri

Fan motorları ve gurupları

Kondanser imalat ve onarımları  

Ticari buzdolab tamirleri

Buzhane soğuk oda bakımları

Buz makineleri

Havalandırma  ve kanal sistemleri

Klima hücreleri bakım ve imalatı

Elyaf ve  tekstil filitreler

Hava kurutucuları bakım ve onarımları